۱نشسثذ.هق

یک کاسب

دانلود کتاب , فایل آموزشی , گرافیک برداری و . . .

اولین کتاب معتبر فارسی بیت کوین و ماینینگ طرح جلد جدید کتاب کسب درآمد اطلاعاتی که برای شما مفید خواهند بود از هک شدن وای فای خود پیشگیری کنید کتاب صوتی متن کامل کسب درآمد

اطلاعیه فروشگاه

آموزش کسب درآمد اینترنتی به زبان ساده

حفظ امنیت مودم بی‌سیم

حفظ امنیت مودم بی‌سیم

با این راهنما از هک شدن مودم وای فای خودتان پیشگیری کنید  (و ده‌ها هزار تومان صرفه‌جوئی نمائید)

مثل بسیاری از پدیده‌های جدید تکنولوژی که ابتدا تجملی و خاص هستندو در اختیار عده معدودی قرار دارند و به تدریج همگانی و فراگیر می‌شوند و از ضروریات زندگی عادی محسوب می‌شوند . اشتراک اینترنت هم دیگر برای اغلب افراد از ملزومات عادی روزمره به حساب می‌آید.

مانند هر پدیده جدید دیگری، این یکی هم ،درکنار مزایای خود، عوارض و مشکلاتی را ، به دنبال دارد. از قطعی‌های مکرر و سرعت پائین اتصال گرفته تا اتمام زودهنگام حجم ترافیک و قیمت‌های ناعادلانه خرید ترافیک و گیگ اضافه برای برقراری ارتباط .

 امّا دلیل نگارش این متن :

چند ماهی است که انواع نرم‌افزارهای: هک وای‌فای فراگیر شده و در حال استفاده توسط سودجویان قرار دارد. از نگارش‌های تخصصی لینوکس (BackTrack) که در اصل برای شناسائي میزان امنیت و نفوذپذیری شبکه طراحی شده تا نرم‌افزارهائی بسیار ساده که با یک راهنمای چندخطی و صرف چند دقیقه می‌تواند رمز WiFi اکثر مودم‌های بی‌سیم موجود در محدوده چندصدمتری را باز کند.

اما از آنجا که به‌خصوص زندگی آپارتمان‌نشینی فاصله بین خانه‌ها را کمتر کرده و بسیاری از خانواده‌ها در معرض حمله این برنامه‌‌ها قرار گرفته‌اند و در کنار هزینه اشتراک اینترنت مجبور به خرید مداوم ترافیک مازاد می‌شوند و حتی گاهی این اتمام ترافیک‌های مکرر «و مشکوک» باعث مشکلاتی بین افراد خانواده (به‌خصوص بین نوجوانان و والدین) می‌شود. ضروری دیدم که به ساده‌ترین شکل و مختصرترین روش ممکن راه پیشگیری از این نوع سرقت را در قالب یک فایل آموزشی ارائه نمایم. تا برای اکثر مخاطبین بدون نیاز به مباحث فنی و تخصصی قابل استفاده باشد.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: فروش محدود و اختصاصی این فایل فقط به 299 مشتری فروخته می شود و به محض رسیدن تعداد خریداران به 299 نفر فروش بصورت خودکار متوقف خواهد شد.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
WifiProtect_260185_6398.zip168.6k